Tiny House 4-6 personen

Tiny? Royaal!
  • 4Aantal personen
  • 1Aantal slaapkamers
  • Uitzicht op visvijver
  • Huisdiervrij
  • Uitzicht op speeltuin
  • Vaatwasser
  • Eigen badkamer
  • Huisdier toegestaan

Met maar liefst 8 meter is de Tiny House wel degelijk ruim. Deze accommodatie is niet alleen slim ingedeeld, maar ook comfortabel ingericht. U voelt uzelf meteen thuis! De Tiny House biedt slaapplaatsen voor 4 personen. Wilt u graag met 6 personen komen overnachten? Geen probleem! Het is namelijk mogelijk om een tent bij te huren als gastenverblijf. Deze is voorzien van twee eenpersoonsbedden.

Voorzieningen Tiny House
  • Zithoek met televisie
  • Eethoek
  • Luxe keuken met bar, vaatwasser, oven, magnetron, koelkast en vrieskast.
  • Slaapkamer op de vide
  • Slaapbank om te bouwen tot tweepersoonsbed
  • Badkamer met opbergruimte
  • Tent optioneel bij te boeken voor 2 extra slaapplaatsen
Goed om te weten
  • Het terras ligt aan de voorzijde van de Tiny House, zodat u ook vanaf het terras zicht heeft op het viswater en de speeltuin.
  • Wilt u uw Tiny House uitbreiden met 2 luxe slaapplaatsen? Dan kunt er een tent er bij huren. Deze staat tussen TH2 en TH3 in. Deze tent dient u als artikel extra bij te boeken. Let op! Deze tent is niet bij te boeken bij Tiny House nummer 1.
  • In de Tiny House heeft u een 20mBit internetverbinding. Het gebruik van internet is inbegrepen in de prijs.
  • Huisdieren zijn welkom in TH1 en TH2.
  • Buiten de vakanties om kunt u op alle dagen aankomen! In de zomervakantie zijn onze wisseldagen maandag en vrijdag.

Prijzen en beschikbaarheid